Очисна пінка з комплексом CICA і BHA K-SECRET SEOUL 1988 Cleansing Foam: Pine Cica 1% +Probiotics 150ml

- В наявності
490 ₴
Очисна пінка з комплексом CICA і BHA K-SECRET SEOUL 1988 Cleansing Foam: Pine Cica 1% +Probiotics 150ml
K-SECRET - SEOUL 1988 Cleansing Foam : Pine Cica 1% + Probiotics — пінка для вмивання обличчя, яка делікатно, але ефективно виводить забруднення з поверхні епідермісу, не порушуючи його ліпідний бар'єр.
Містить екстракт соснової хвої и комплекс CICA з антибактеріальною, протизапальною та заспокійливою дією.
Саліцилова кислота зменшує прищі та відкриті комедони, м'яко відлущує і вирівнює тон, а також регулює роботу сальних залоз.
Формула доповнюють пробіотики, які піклуються про мікробіома шкіри, і екстракт бамбука зі зволожувальними та зміцнювальними властивостями.
Пінка рекомендована для жирної та проблемної шкіри. Продукт не містить додаткових ароматизаторів і є cruelty-free.
Активні компоненти:- екстракт соснової хвої - має антибактеріальні, протизапальні та антиоксидантні властивості,
- саліцилова кислота - BHA, відлущує епідерміс, очищає пори, зменшує висипки і регулює виділення шкірного сала,
- комплекс CICA — містить екстракт центели азійської, мадекасосид, мадекасову кислоту й азіатикозид, прискорює регенерацію, мінімізує запалення, заспокоює подразнення та знімає почервоніння,
- пробіотики — зволожують і підвищують еластичність шкіри, зміцнюють мікробіом епідермісу та відновлюють його баланс,
- екстракт бамбука звичайного - підвищує стійкість шкіри до зовнішніх чинників, інтенсивно зволожує.
- очищає й освіжає,
- зволожує,
- зменшує запалення й заспокоює подразнення,
- м'яко відлущує,
- допомагає зменшити висипки,
- не дратує.
Виробник рекомендує засіб для таких типів шкіри та косметичних дефектів: жирна шкіра, проблемна шкіра, висипки, розширені пори.
Спосіб використання: Нанести відповідну кількість пінки на вологу шкіру обличчя й помасажувати. Наприкінці ретельно змити водою.
| Об'єм: |
150 ml |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K-Secret |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип засобу для вмивання | Пінка |
| Тип шкіри | Нормальна, Жирна, Комбінована (Змішана), Всі типи шкіри, Проблемна |
| Проблема шкіри | Жирний блиск, Купероз, Прищі, Розширені пори, Вугри, Комедони, Міліуми (жировики), Акне |
| Призначення і результат | Очищення, Заспокоєння, Регенерація, Зняття макіяжу, Зняття запалення, Зняття подразнення, Нормалізація секреції сальних залоз |
| Об`єм | 150 мл |
- Ціна: 490 ₴




